LR U-21 ir Tallinn judo cup 2014

2014 Vasario 15d.

Šių metų vasario 14 dieną Kaune vyko U-21 Lietuvos dziudo čempionatas kuriame dalyvavo keturi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai sekėsi Rokui Paulikui 81 kg. kuris iškovojo 3 vietą pralaimėjęs tik čempionui M.Lukoševičiui. Mantas Juknius užėmė 5 vietą, Tomas Šuldiakovas 9 vieta. Merginų grupėje Evelina Sagalėcaitė liko 7 vietoje. Sekančią dieną vasario 15 Taline vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras(TALIN JUDO CUP 2014 ) kuriame dalyvavo Edvardas ir Ernestas Sagalec savo svorio kategorijose iškovojo trečiąsias vietas. Turnyre dalyvavo 600 sportininkų iš 8 šalių. Sekantį savaitgalį vyks tarptautinis dziudo turnyras Alytuje kuriame planuojame dalyvauti nes po turnyro vyks treniruočių stovykla geras pasiruošimas sekančiam varžybų etapui.