Susirinkimo protokolas

2018 Lapkričio 19d.

Klubo „KUMIKATA“

TĖVŲ SUSIRINKIMO PROTOKOLAS

2018-11-14

Šilutė

Posėdis vyko: 2018-11-14

Posėdžio pirmininkas – Rimvydas Lukošius

Posėdžio sekretorė – Jurgita Sungailė

Dalyvavo:  21 tėvai

Sąrašas pridedamas, 1 priedais

 

DARBOTVARKĖ:

  1. Klubo finansinė padėtis
  2.  2 procentai
  3. Likusios šių metų varžybos
  4. Dėl stovyklų Kroatijoje, Šventojoje ir Lenkijoje
  5. Dėl Kalėdinio renginio
  6. Dėl bendruomenės dienos
  7. Mainų programa Vokietijoje

 

  1. Įžanginis žodis.

            Šiai dienai klubo sąskaitoje yra 3187 Eur. Dalis lėšų – 700 Eur. surinkta iš tėvų lėšų  skirtų autobusiuko remontui. Rinkome po 25 Eur. kas gali ir daugiau. Autobusiuko remontas keliams į 2019 metus, todėl visi kas dar gali prisidėti prie autobusiuko remonto gali pervesti  į Šilutės dziudo klubąo "Kumikata" (įm. k. 300611507) sąskaitą LT59 4010 0435 0019 6014, Luminor bank. ( paskirtyje nurodyti PARAMA).

                Deklaruotos lėšos už 2018 metus dar nėra pervestos į klubo sąskaitą.

 

2. Klubo finansinė padėtis ir 2 procentai.

       Tėveliams pateikta informacija  apie pasikeitusią deklaracijų teikimo tvarką. Nuo šios visi deklaruos elektroniniu būdu. Todėl prašoma tėvelių prisidėti aktyviai pildant, nes be papildomai gautų lėšų sunku.

     

3. Dėl likusių šių metų varžybų.

Šiais metais ketiname vykti į varžybas lapkričio 17 d. į Elektrėnus  ir lapkričio 24 į Panevėžį.

 

 

4. Dėl Stovyklų.

     Iš kart po naujų metų vyksime į stovyklą Lenkijoje.

    Stovykla Šventojoje vyks kaip ir pernai nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 3 d. Šventosios pagrindinėje mokykloje. Stovykloje vyks po dvi treniruotes per dieną, maudynės jūroje, maitinimas, vakarinės programos. Mūsų klubo kvota – 20 vaikų.

        2019 m. rugpjūčio mėnesį ketiname vykti į stovyklą Kroatijoje. Stovykla vyksta Crikvenicos miestelyje, ant jūros kranto, per diena po 2-3 treniruotes, kurias veda įvairių šalių žymus treneriai.

 

 

 

5. Dėl Kalėdinio  vakarėlio.

    Eilę metų darome vaikams ir tėvams kalėdinį vakarėlį Boulinge.

    Šiemet taip pat surengsime šventę 2018-12-20 dieną 18 val.  Visus tėvelius prašome iki 2018-12-03  informuoti trenerį apie dalyvavimą

 

6. Dėl bendruomenės dienos.

          Bendruomenės diena šiemet planuojama birželio 1 d. Tikslesnė informacija apie vietą ir laiką  bus pateikiama  vėliau.

 

7. Mainų programa.

     Buvęs trenerio mokinys šiuo metu gyvenantis Vokietijoje ( Dortmunde) siūlo mūsų klubo vaikams 12-14 m. amžiaus vykti į mainų programą Dortmunde, per Velykų atostogas,  4-5 dienom. Vaikai gyventų vokiečių šeimose, vyktų į treniruotes, aplankytų šalį. Visi kurių vaikai norėtų dalyvauti turi informuoti trenerį iki 2019 m. sausio pabaigos.

 

 

Posėdžio pirmininkas                                                                         Rimvydas Lukošius

 

 

Posėdžio sekretorė                                                                             Jurgita Sungailė

 « Atgal