Turnyras Šakiuose

2014 Kovo 22d.

Šių metų kovo 22 vyko tarptautinis dziudo turnyras Jalgavoje (Latvija) ,o 23 dieną turnyras Šakiuose. Pirmą dieną Jalgavoje dalyvavo Ernestas Sagalec kuris svorio kat iki 50 kg finale pralaimėjo Baltarusijos sportininkui ir gavo nedidelę pečio traumą o svorio kat iki 55 kg finalinėje kovoje susitiko Edvardas Sagalec ir Rokas Šadzevičius . Edvardas nesunkiai įveikė treniruočių draugą. Sekmadienį Šakiuose vykusiame turnyre kovojo jaunučių ir jaunių amžiaus grupių sportininkai Edvardas Sagalec svorio kat iki 55 kg abejose amžiaus grupėse iškovojo čempiono vardą. Rokas Šadzevičius svorio kat iki 55 kg iškovojo III vietą. Laurynas Barakauskis svorio kat iki 60 kg iškovojo III vietą ir mergaičių grupėje svorio kat iki 36 kg. Dangira Mockutė liko antra. Kitiems komandos nariams nedaug trūko iki medalių.