Tarptautinis turnyras Kaune

2014 Gegužės 14d.

Šių metų gegužės 14 dieną Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras kuriame dalyvavo vaikai gimę 2003 ir jaunesni. Turnyrą organizavo dziudo klubas „Ugnies aidas“. Šilutės dziudo klubą atstovavo 12 jaunųjų imtynininkų. Visi berniukai kovojo gerai ir buvo iškovoti šeši medaliai. Svorio kat.virš 40 kg. II vietą užėmė Mantas Sungaila nusileidęs tik Latvijos imtynininkui. Svorio kat. iki 27 kg. II vietą užėmė Gabrielius Mickus kuriam šios varžybos buvo pirmosios. Trečiąsias vietas iškovojo Augustinas Goberis, Neilas Viskintas, Nedas Jurkevičius ir Aras Plikšnys. Kitiems berniukams truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius. Gegužės 24 dieną 11 valandą Gluosnių 13b Šilutėje vyks šio amžiaus sportininkų tarptautinis dziudo turnyras visus kviečiame pasižiūrėti gero renginio.