Turnyrai Šilutėje ir Taline

2014 Vasario 8d.

Šių metų vasario 7 dieną Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko vaikų ir mergaičių dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo virš septynesdešimt sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Daugeliui sportininkų šios varžybos buvo pirmosios, tad netrūko džiaugsmo ir nusivylimo akimirkų. Šilutės dziudo klubo sportininkų buvo gausiausias būrys dvidešimt penki dziudoistai. Geriausiai sekėsi mažiesiems 2007 ir jaunesnių amžiaus grupės sportininkams. Čia čempionais tapo Domas Plikšnys sv. kat. iki 25 kg ir Gabrielius Mickus sv. kat. iki 27 kg.. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Mažvydas Žemaitaitis, Nojus Kungys, Žygimantas Augustas, mergaičių grupėje Ugnė Štrapėlaitė, Gaudvilė Genevičiūtė. Trečiąsias vietas iškovojo mergaičių grupėje Aistė Girdvainytė ir Milena Gailiūtė. berniukų grupėje Ugnius Dimša, Pijus Jogminas, Karolis Venckus, Emilis Stanys, Mantas Girčius, Augustinas Goberis, Mantas Sungaila, Nedas Jurkevičius, Mantas Dubauskas. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius. Tuo pat metu Estijos sostinėje Taline vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras kuriame dalyvavo keturi šilutiškiai, trečiąsias vietas iškovojo Ernestas Sagalec sv. kat iki 55 kg., Edvardas Sagalec sv. kat. iki 60 kg. ir Dominykas Šatkus sv. kat. iki 66 kg. Rokas Šadzevičius liko penktas. Už pagalbą šiuose renginiuose labai dėkoju tėveliams.